NOWY Grand Lubicz - Ustka
NOWY Grand Lubicz - Ustka
Zdobywamy nagrodę "Grand Award - 3 widelce"
02 Dec 21
03 Dec 21

Zdobywamy nagrodę "Grand Award - 3 widelce"

27 October 2017

Stało się! W miniony weekend podczas oficjalnej gali Poland 100 Best Restaurants otrzymaliśmy nagrodę "GRAND AWARD – 3 widelce", którą odebrał osobiście nasz Szef kuchni Marcin Szwak.

Jest to wspaniała nagroda i wyróżnienie dla naszych kucharzy ale również dla wszystkich pracowników działu gastronomii menadżerów oraz kelnerów. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dziękujemy za to, że możemy właśnie Państwa zabrać w kulinarną podróż w naszej hotelowej restauracji Chapeau Bas

Chcielibyśmy również poinformować, że dnia 19 października w "Zamku Topacz" odbył się konkurs dla kucharzy i szefów kuchni, którzy nie ukończyli 27 lat. Wszystkie duety stanęły w szranki, by przyrządzić dania z gęsiną i produktami regionalnymi przy użyciu jak największej ilości technik urządzeń konwekcyjno-parowych. Finałowy werdykt jury był następujący... Nasi dwaj kucharze Dariusz Wierzchowski oraz Paweł Stępień zajęli 3 miejsce! BRAWO!

Rozpiera nas duma i olbrzymia radość, że w naszym zespole pracują takie utalentowane osoby dla których praca jest pasją, a pasja zamienia się w sukces!

Newsletter

Subscribe our newsletter and get the newest offers
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close