NOWY Grand Lubicz - Ustka
NOWY Grand Lubicz - Ustka
Zdobywamy nagrodę "Grand Award - 3 widelce"
02 Dez 21
03 Dez 21

Zdobywamy nagrodę "Grand Award - 3 widelce"

27 Oktober 2017

Stało się! W miniony weekend podczas oficjalnej gali Poland 100 Best Restaurants otrzymaliśmy nagrodę "GRAND AWARD – 3 widelce", którą odebrał osobiście nasz Szef kuchni Marcin Szwak.

Jest to wspaniała nagroda i wyróżnienie dla naszych kucharzy ale również dla wszystkich pracowników działu gastronomii menadżerów oraz kelnerów. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dziękujemy za to, że możemy właśnie Państwa zabrać w kulinarną podróż w naszej hotelowej restauracji Chapeau Bas

Chcielibyśmy również poinformować, że dnia 19 października w "Zamku Topacz" odbył się konkurs dla kucharzy i szefów kuchni, którzy nie ukończyli 27 lat. Wszystkie duety stanęły w szranki, by przyrządzić dania z gęsiną i produktami regionalnymi przy użyciu jak największej ilości technik urządzeń konwekcyjno-parowych. Finałowy werdykt jury był następujący... Nasi dwaj kucharze Dariusz Wierzchowski oraz Paweł Stępień zajęli 3 miejsce! BRAWO!

Rozpiera nas duma i olbrzymia radość, że w naszym zespole pracują takie utalentowane osoby dla których praca jest pasją, a pasja zamienia się w sukces!

Newsletter

Abonnieren Sie unseren Newsletter und erhalten Sie die neuesten Angebote
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen