NOWY Grand Lubicz - Ustka
NOWY Grand Lubicz - Ustka
Otwarcie winiarni w restauracji Chapeau Bas
02 Dez 21
03 Dez 21

Otwarcie winiarni w restauracji Chapeau Bas

24 November 2016

Nasza hotelowa restauracja "Chapeau Bas" to autorska kuchnia, która łączy kuchnie różnych zakątków świata i również wykorzystuje smak regionalnych oraz tradycyjnych, a przede wszystkim świeżych produktów. Przy wyśmienitych potrawach nigdy nie może zabraknąć wyśmienitych win, które tworzą z nimi wspaniałe kompozycje i pozwalają jeszcze bardziej zrozumieć ludzi odpowiedzialnych za tworzenie karty.

Od lat przyjęte było, iż czerwone wino najlepiej komponować będzie się z czerwonym mięsem, jednak trendy, jak i zasady, szybko się zmieniają. W naszej restauracji dokładamy wszelkich starań, aby każde wino komponowało się z najmniejszym szczegółem w potrawie; tworzyło harmonie, która jest priorytetem dla każdego sommeliera. Dobrze dobrane wino to tylko część tego, co przed nami. Ważnym aspektem jest również jego historia, która opowiadana przy każdym serwowaniu wina, zgłębia jego tajemnice.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej restauracji "Chapeau Bas" oraz nowo otwartej winiarni, w której wykwalifikowany sommelier zaprezentuje nasz obszerny zbiór win z całego świata i doradzi w wyborze tego właściwego.

Newsletter

Abonnieren Sie unseren Newsletter und erhalten Sie die neuesten Angebote
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen