NOWY Grand Lubicz - Ustka
NOWY Grand Lubicz - Ustka
17 Sty 22
18 Sty 22

Aquapark

Sport
Dla dzieci

Na dwóch hotelowych kondygnacjach nasi Goście mogą korzystać z rozległego kompleksu wodnego, w którym łączna powierzchnia wody osiąga aż 1, 143 m². 

W części parterowej mieści się sportowy 4-torowy basen o długości 10/25 m i głębokości 1,40-1,80 m. Na tej samej kondygnacji  znajduje się rekreacyjny zbiornik ze zjeżdżalnią, sztuczną rzeką oraz podwodnymi leżankami wodno-powietrznymi. Jego powierzchnia sięga 474 m². 

Po udanej zabawie Goście mogą oddać się relaksującym zabiegom w centrum Wellness, korzystając z podgrzewanych leżaków, sauny fińskiej lub IR, łaźni parowej i ziołowej, bądź innych atrakcji takich jak natryski doznań, kubły z zimną wodą lub pobyt w jednej z trzech 12 – osobowych wanien z hydromasażem. Na dzieci czeka specjalnie wyposażony brodzik pełen wodnych rozrywek.

Pierwsze piętro obiektu zajmuje basen rekreacyjny wraz z basenem zewnętrznym. Relaks w tym miejscu wpływa korzystnie na zdrowie za sprawą 364 m² powierzchni wypełnionej wodą solankową.

Cennik Aquaparku

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj najnowsze informacje.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij