NOWY Grand Lubicz - Ustka
NOWY Grand Lubicz - Ustka

Wakacje z dziećmi

23 Wrz 21
24 Wrz 21
8 00

Odkrywców śniadanie

Zjedzone z apetytem śniadanie to ważny początek dnia. Daje maluchowi siłę i energię do zabawy na cały poranek i południe po to, by mógł z radością odkrywać przygotowane atrakcje. Specjalne menu dla dzieci serwowane w restauracji Fala cieszy najbardziej wymagające podniebienia maluchów.

12 00

Na powietrzuzabawa

Okolica kryje w sobie wiele atrakcji, które nie mogą umknąć uwadze najmłodszych. Budowanie zamków z piasku na plaży, szukanie skarbów, lepienie babek i zabawa na świeżym morskim powietrzu mają zbawienny wpływ na zdrowie malucha, sprzyjając poprawie odporności organizmu na infekcje.

14 00

Kąpiel w basenie

Z rodzicami lub pod okiem wykwalifikowanych opiekunek dzieci mogą do woli korzystać z basenów pełnych atrakcji. Na najmłodszych czeka specjalnie wyposażony brodzik, a nieco starsze pociechy z pewnością ucieszy zjeżdżalnia i sztuczna rzeka.

16 00

Emocje kulinarne

By nabrać sił na dalsze harce i zabawy koniecznie trzeba zjeść coś pożywnego. W specjalnie wydzielonym kąciku restauracji Fala lub wraz z rodzicami młodzi smakosze mogą oddać się degustacji specjalnie dla nich przygotowanego menu pełnego rozmaitych przysmaków.

18 00

Pokój gier i zabaw

Interaktywne gry i zabawy dopasowane do wieku dziecka, nowoczesne konsole multimedialne, mnóstwo zabawek i Małpi Gaj sprawią popołudniami lub podczas niepogody mnóstwo radości zarówno starszym jak i najmłodszym dzieciom.

20 00

Chwila wytchnienia Dla rodziców

By rodzice bez obaw o bezpieczeństwo swoich podopiecznych mogli w każdej chwili oddać się zabiegom w strefie SPA & Wellness, wykwalifikowani animatorzy przygotowali mnóstwo edukacyjnych gier i zabaw, które bez reszty potrafią pochłonąć uwagę największego małego indywidualisty. 

21 00

Wygoda i komfort na dobranoc

Po dniu pełnym wrażeń na wszytskuch naszych małych gości czekają dostosowane do ich potrzeb pokoje. Wygodny sen pozowli zacząć nowy dzień z pełnią energii do poznawania świata i świetnej zabawy.

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj najnowsze informacje.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij