NOWY Grand Lubicz - Ustka
NOWY Grand Lubicz - Ustka

Medical i Rehabilitacja

23 Wrz 21
24 Wrz 21
8 00

Od rana Komfort

Wygodny sen w jednym z nowocześnie urządzonych pokojów dostosowanych w razie potrzeby również do wymagań osób niepełnosprawnych i śniadanie serwowane w formie szwedzkiego bufetu w restauracji Fala, pełne rozmaitych dań dopasowanych do każdego rodzaju diety to recepta na wzmocnienie organizmu przed dalszymi zabiegami w ciągu dnia.

11 00

Leczenie pod okiem specjalisty

W medyczno-rehabilitacyjnym centrum obejmującym kompleks gabinetów specjalistycznych wyposażonych w nowoczesny sprzęt do rehabilitacji, wykwalifikowany personel zapewnia kompleksową opiekę terapeutyczno-rehabilitacyjną oraz pomoc w leczeniu schorzeń z zakresu: reumatologii, ortopedii, kardiologii, pulmonologii, endokrynologii, neurologii i chorób zawodowych.

13 00

W przerwie pyszny obiad

Restauracja A'la Carte "Chapeau Bas" stanowi przyjemną odskocznię od angażujących ciało i umysł zabiegów, dostarczając mnóstwo kulinarnych emocji przygotowanych przez Szefa Kuchni, którego dania zdobywały wiele nagród i wyróżnień. Przyjemna sceneria wnętrza sprzyja odpoczynkowi.

15 00

Lekka aktywność

Położenie obiektu dostarcza wiele możliwości do wspomagających kuracje zajęć ruchowych takich jak: nordic walking, jazda na rowerze lub długie spacery wzdłuż plaży. Na terenie obiektu nasi Goście mogą do woli korzystać z kompleksu basenów rekreacyjnych i sportowych oraz boisk. Hotel posiada również specjalny basen wypełniony wodą solankową, która wpływa korzystnie na zdrowie, lecząc wiele dolegliwości. 

17 00

Dla każdego pakiety

Ustka słynie z posiadanych zasobów zdrojowych jak wody solankowe i pokłady leczniczej borowiny. Łącząc to z nadmorskim klimatem bogatym w jod, przygotowaliśmy specjalne pobyty lecznicze oraz pakiety kuracyjne, ukierunkowane na wiele schorzeń współczesnego świata.

 

18 00

Towarzyska kolacja

W postaci lekkiej przekąski, które serwuje nasz Lobby Bar, mocniejszego posiłku charakterystycznego dla tradycyjnej polskiej kuchni w restauracji A'la Carte "Chapeau Bas" lub urozmaiconej obiadokolacji podawanej w formie szwedzkiego bufetu w restauracji Fala. 

20 00

Relaks w blasku świec

Na wieczorną pogawędkę w spokojnej relaksującej atmosferze Goście mogą udać się do  wyjątkowej restauracji z widokiem na morze. Wśród subtelnych świateł i cichej muzyki hotelowi cukiernicy serwują tam smaczne desery, a obrotowa antresola pozwala cieszyć się otaczającą hotel panoramą. 

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj najnowsze informacje.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij