NOWY Grand Lubicz - Ustka
NOWY Grand Lubicz - Ustka
TRENUJ Z NAJLEPSZYMI !
02 Gru 21
03 Gru 21

TRENUJ Z NAJLEPSZYMI !

17 Październik 2016

Trenuj z Najlepszymi - ten tytuł idealnie oddaje charakter i zamysł wydarzenia, które organizujemy w zdecydowanie najbardziej egzotycznym trio w Polsce, ponieważ mianem "najlepszy" określamy członków obozu, a nie jego organizatorów. Codziennie otrzymujemy setki wiadomości, w których teoretycznie obcy ludzie zwierzają nam się z największych sekretów, opisują swoje niesamowite historie, dziękują za zmianę ich sylwetki czy co najważniejsze dziękują za zmianę ich nastawienia psychicznego do życia! Codziennie otrzymujemy też wiadomości z prośbą o spotkanie, o wspólny trening, czasami nawet dzień i weekend - niestety, nie jesteśmy w stanie nawet w najmniejszym stopniu zadowolić każdego, nawet największego naszego zwolennika pod względem spotkania. Czas to zmienić!

Mamy zaszczyt, przyjemność i jeszcze raz zaszczyt przedstawić Wam wydarzenie wyjatkowe. Wydarzenie, które jednocześnie jest elementem naszej codziennej pracy i spełnieniem osobistych marzeń. Zorganizować event, na którym ze względu na ilość osób nie jesteśmy czasami nawet z każdym zbić symbolicznej sztamy jest łatwo. Być uczestnikiem wielkiego wydarzenia, na którym jedyne co możecie to stanąć obok nas i nawet nie mieć szansy na krótką rozmowę również. Zorganizować obóz sportowy o charakterze jakiego jeszcze nie było, dla ograniczonej ilości osób w najbardziej ekskluzywnym i rozwiniętym pod każdym względem, pięciogwiazdkowym kurorcie Gran Lubicz w Ustce, znanemu całej Polsce z najlepszych opinii i niesamowitego zaplecza atrakcji fitness, spa, wellnes i medical nie jest takim standardowym rozwiązaniem, ale za to na pewno adekwatnym do szacunku jakim darzymy grono każdego sportowego zajawkowicza, a już w szczególności osobę, która na co dzień jest oddana naszym przekonaniom, wartościom i podejściu do życia!

Organizujemy dla Was obóz jakiego jeszcze nie było, jesteśmy przekonani o słuszności naszych słów i całkowicie za nie ręczymy. Jesteśmy połączeniem wybuchowym, które posiada coś co wyróżnia nas w świecie fitness: wbrew standardom, schematom i szablonom w 100% stawiamy na motywowanie względnie obcych nam ludzi, którzy w zamian wypełniają nasze życie każdego dnia. Odchudziliśmy setki osób, zmotywowaliśmy do walki tysiące osób, a zmieniliśmy przekonania i życie jeszcze większego grona. To wspaniałe i wyjątkowe i właśnie takie mają być obozy sportowe organizowanie z naszych dłoni.

miejsce: hotel Grand Lubicz - Uzdrowisko Ustka.
organizatorzy: Michał Karmowski, Marita Surma, Daniel Majewski.
termin: 24.11 - 27.11
wiek: 18 lat
cena: 1.999 PLNMichał Karmowski jest osobą niezwykle doświadczoną w branży fitness cieszącą się wyjątkowym autorytem i wiedzą - nasz Mistrz Polski i Vce Mistrz Europy w kulturystyce zadba o merytorykę i rygor podczas każdej minuty wyjazdu, a jego budzący respekt głos od rana do wieczora będzie głosił znane na każdej płaszczyźnie hasła motywacyjne.

Daniel Majewski to najmłodszy, a zarazem najgłośniejszy i najbardziej rozpoznawalny promyk branży fitness, który wbrew wszystkemu rzetelnie realizuje swój plan zmiany poglądu setek tysięcy ludzi na pojęcie diety, motywacji i życia - najbardziej uparta i głodna motywowania ludzi głowa w kraju.

Marita Surma - ostatni, a zarazem najważniejszy element składu nie bez powodu wymieniany jest jako ostatni - kobieta, która pomimo ogromnych przeciwności losu i braku wiary otoczenia w niesamowicie krótkim czasie spełniła swoje marzenie, zrealizowała się jako kobieta i pokazała wszystkim, którzy bardzo nie chcieli tego zobaczyć, że chcieć to móc. Narzeczona Daniela Majewskiego tworzy z nim duet, który idąc za autorytetem Michała Karmowskiego niszczy wszystkie przeszkody na swojej drodze po lepsze jutro ale w sposób niezwykły - zabierając na każdym kroku kolejnych i kolejnych głodnych zmian, marzeń i wyjątkowego podejścia do życia ludzi.

________
W cenie, uczestnik obozu posiada wszystko czego do rozwoju potrzebuje najlepszy sportowiec. Dosłownie. Zadbaliśmy o to by metodą prób i błędów podczas prywatnych i niezapowiedzianych odwiedzin w hotelu Grand Lubicz w Ustce przetestować każdy najmniejszy szczegół i szczerze... skończyło się na jednym dniu wyjazdu i krótkiej rozmowie z managerem hotelu, który doskonale zrozumiał nasz przekaz, a zatem bez zbędnego rozpisywania się jednymi z najważniejszych atrakcji, a właściwie niezbędnych elementów obozu są:

  • dokładnie zaplanowane zajęcia sportowe między innymi z treningu funkcjonalnego, siłowego czy tlenowego na terenie plaży i doskonale wyposażonej siłowni o najwyższym standardzie.
  • zajęcia sportowe stworzone pod kątem rozwoju sylwetki i mobilności organizmu na pięciu basenach hotelu.
  • po każdym treningu przygotowana porcja odżywki białkowej dla każdego uczestnika obozu.
  • zajęcia merytoryczne i możliwości skonsultowania planu treningowego i dietetycznego z organizatorami.
  • wykwintne śniadania oraz obiado-kolacje serwowane z ręki szefa kuchni hotelu, który gotował między innymi dla piłkarskiej drużyny Manchesteru City, reprezentacji Polski w piłce nożnej, Glasgow Rangers, wszystkich drużyn Polskiej Ekstraklasy, zdobywcy Oskara czy największych gwiazd światowego kina + dodatkowe dwa spersonalizowane, wyważone dietetyczne posiłki dostosowane do form treningów na dany dzień po to aby zmaksymalizować efekty treningowe i psychiczne podczas każdego dnia zmagań obozu.
  • zestaw suplementów marki Trec Nutrition wręczany dla każdego uczestnika obozu na samym początku dla lepszej regeneracji i zabezpieczenia organizmu: opakowanie multipack sportpack day and night, opakowanie produktu Sleeper - najnowszego produktu marki Trec Nutrition na lepszą regenerację i poprawę snu, opakowanie BCAA - High Speed, przedtreningówka S.A.W oraz orginalna koszulka marki Trec Wear.
  • profesjonalny materiał video do użytku każdego uczestnika.


Resztę otoczki, którą dla Was przygotowaliśmy przedstawiamy w poniższym, załączonym do wydarzenia filmie prosto z naszej wizyty w hotelu, a wszystko inne zostawiamy w tajemnicy, ponieważ potrzebujemy stworzyć obóz, na którym zrodzi się sportowa rodzina, a tej zdecydowanie powinny wystarczyć, a nawet przewyższyć jakiekolwiek oczekiwania czterodniowego obozu sportowego!

KONTAKT, PYTANIA, ZAPISY: tylko i wyłącznie telefonicznie pod numerem 513 441 359

ILOŚĆ MIEJSC ŚCIŚLE OGRANICZONA, ponieważ standardowo już chcemy być inni, a przy tym jak zawsze sobą: stawiamy na jakość, wartość i zaangażowanie względem każdego uczestnika.

 

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj najnowsze informacje.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij