Grand Lubicz to wyjątkowe miejsce, gdzie liczne atrakcje zachęcają do relaksu, wypoczynku i zabawy. Obsługa w hotelu jest bardzo miła. Polecamy również restaurację w hotelu Lubicz, gdzie jadaliśmy co wieczór pyszne kolacje.

Lokalizacja, śniadanie zaspokoi nawet wybrednych, udogodnienia na basenie, pokoje zabaw dla dzieci, dla mnie a raczej mojego dziecka bajka, wygodne pokoje, super urządzone, ogólnie jestem zadowolony.

Właściwie najlepszy hotel, w którym miałam okazję przebywać. Mocne strony: duży, ładny przestronny pokój z łazienką, czysto, rewelacyjne śniadania i obiadokolacje, ogromny wybór, smacznie, każdy znajdzie coś dla siebie, obsługa hotelowa bez zarzutu. Ogólnie rewelacja.

Począwszy od lokalizacji, super komfortowe czyste pokoje, świetny basen, sauny na poziomie wyższym od wielu hoteli europejskich skończywszy na wspaniale podawanych  posiłkach i wykwintnych bardzo bogatych śniadaniach. W hotelu miła spokojna atmosfera, personel naprawdę na poziomie.(...) Z czystym sumieniem polecam dla rodzin z dziećmi.