NOWY Grand Lubicz - Ustka
NOWY Grand Lubicz - Ustka

O Ustce

02 Kwi 20
03 Kwi 20

Uzdrowisko z tradycją pośród natury...

Hotel Grand Lubicz położony jest ok. 18 km od miasta Słupsk. Usytuowany w uzdrowiskowej części Ustki, zaledwie kilkaset metrów od szerokiej piaszczystej plaży, w otoczeniu sosnowych lasów, jest idealnym miejscem do wypoczynku także w aktywnej formie.

Naszych gości zaskakuje fakt, iż mamy w najbliższej okolicy nie tylko czyste morze, ale także wspaniałe lasy iglaste i liściaste, sporo jezior pełnych ryb oraz wzniesień morenowych, będących pozostałością po postoju lodowca.

Atrakcje w zasięgu ręki

Przechadzając się po uzdrowiskowej części kurortu warto chwilę odpocząć w założonym w roku 1875 Parku Zdrojowym, spojrzeć na morze z tarasu zabytkowej latarni morskiej, przyglądnąć się z bliska do dziś działającym organom wykonanym przez organmistrza Voelknera wewnątrz starego kościółka Najświętszego Zbawiciela i odwiedzić wyjątkowe, bo jedno z niewielu takich w kraju prywatne Muzeum Chleba.

Atrakcje Ustki

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj najnowsze informacje.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij