NOWY Grand Lubicz - Ustka
NOWY Grand Lubicz - Ustka

Lista zabiegów

20 Sty 21
21 Sty 21
Wczytuję

Masaże Egzotyczne

zabiegów: 4

UDVARTANA

  • 50 min. - 280 PLN

Udvartana to masaż detoksykujący przy którym stosuje się proszki z ziół zmieszane z olejem ayurvedyjskim. Proszki do masażu mają działanie diuretyczne, przeciwzapalne, detoksykujące. Zioła i zboża w składzie zawierają m.in. kwas krzemowy, witaminę C, która wzmacnia i poprawia napięcie tkanki. Zabieg udvartana pobudza krążenie krwi, wygładza nierówności skóry, działa jak peeling.

Czas:80 min
Cena od: 380zł
Zapytaj o zabieg

MASAŻ LOMI LOMI

  • 50 min. - 250 PLN

Tradycyjny masaż hawajski Lomi Lomi to bardzo skuteczna metoda pracy z ciałem za pomocą której można poradzić sobie z przewlekłymi dolegliwościami kręgosłupa, bólami mięśni, migrenowymi bólami głowy spowodowanymi długotrwałym stresem. Masaż ten wywołuje głębokie uczucie odprężenia i błogostanu, charakterystycznymi technikami pracy są masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych ruchów, przez co zabieg staje się wyjątkowo harmonijny i relaksujący.

Czas:80 min
Cena od: 350zł
Zapytaj o zabieg

MASAŻ BALIJSKI CAŁEGO CIAŁA

  • 50 min. - 250 PLN

Masaż Balijski należy do rodziny tradycyjnych masaży indonezyjskich i pochodzi z wyspy Bali. Masaż Balijski to połączenie technik akupresury, ajurwedy, refleksologii, strechingu i aromaterapii w jednej sesji. Głównym celem tego masażu jest głęboki relaks całego ciała i wyciszenie umysłu.

Czas:80 min
Cena od: 350zł
Zapytaj o zabieg

ABHYANGA- Masaż Ajurwedyjski

  • 50 min. - 270 PLN
Czas:80 min
Cena od: 370zł
Zapytaj o zabieg
Powrót do wszystkich zabiegów

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj najnowsze informacje.

Zapytaj o zabieg
Nazwa zabiegu

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij