NOWY Grand Lubicz - Ustka
NOWY Grand Lubicz - Ustka

Lista zabiegów

25 Maj 19
26 Maj 19
Wczytuję

Masaże Egzotyczne

zabiegów: 8

UDVARTANA

Udvartana to masaż detoksykujący przy którym stosuje się proszki z ziół zmieszane z olejem ayurvedyjskim. Proszki do masażu mają działanie diuretyczne, przeciwzapalne, detoksykujące. Zioła i zboża w składzie zawierają m.in. kwas krzemowy, witaminę C, która wzmacnia i poprawia napięcie tkanki. Zabieg udvartana pobudza krążenie krwi, wygładza nierówności skóry, działa jak peeling.

Czas:50min
Cena od: 250zł
Zapytaj o zabieg

MASAŻ LOMI LOMI

Tradycyjny masaż hawajski Lomi Lomi to bardzo skuteczna metoda pracy z ciałem za pomocą której można poradzić sobie z przewlekłymi dolegliwościami kręgosłupa, bólami mięśni, migrenowymi bólami głowy spowodowanymi długotrwałym stresem. Masaż ten wywołuje głębokie uczucie odprężenia i błogostanu, charakterystycznymi technikami pracy są masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych ruchów, przez co zabieg staje się wyjątkowo harmonijny i relaksujący.

Czas:50min
Cena od: 200zł
Zapytaj o zabieg

MASAŻ MAROKAŃSKI CAŁEGO CIAŁA

Prawdziwa sztuka życia i cieszenia się urokami masażu, który dziala relaksująco na całe ciało, przy użyciu delikatnie perfumowanego, ciepłego oleju . Doświadczone ręce naszych terapeutów pomogą rozluźnić wrażliwe, stężałe mięśnie, uwolnić toksyny oraz bóle mięśniowe jednocześnie korzystając z dobroczynnego działania Wellness.

Czas:50min
Cena od: 200zł
Zapytaj o zabieg

MASAŻ BALIJSKI CAŁEGO CIAŁA

Masaż Balijski należy do rodziny tradycyjnych masaży indonezyjskich i pochodzi z wyspy Bali. Masaż Balijski to połączenie technik akupresury, ajurwedy, refleksologii, strechingu i aromaterapii w jednej sesji. Głównym celem tego masażu jest głęboki relaks całego ciała i wyciszenie umysłu.

Czas:50min
Cena od: 200zł
Zapytaj o zabieg

MASAŻ TAJSKI CAŁEGO CIAŁA

Tradycyjny tajski masaż jogiczny nazywany „jogą dla leniwych” to ciekawa forma pracy z ciałem polegająca na rozciąganiu (strechingu) całego ciała i rozluźnieniu powięzi poprzez uciski (kciukami, dłońmi, łokciami, kolanami, stopami) na kanałach energetycznych. Masaż doskonale uelastycznia całe ciało i poprawia ruchomość wszystkich stawów. Wykonuje się go przede wszystkim w ubraniu na macie.

Czas:50min
Cena od: 200zł
Zapytaj o zabieg

MASAŻ TAJSKI STÓP

Masaż tajski stóp to połączenie masażu z akupresurą stref refleksologicznych stóp. Technika masażu obejmuje m.in. masaż podeszwy, grzbietu stopy, palców, kostek, łydek, okolic kolana. Poprzez działanie na strefy refleksologiczne stóp masaż wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie zmęczonych „ciężkich nóg”. Stosowany regularnie pomaga odreagować codzienne stresy. Masaż doceniany jest przez swój pozytywny wpływ na pracę układu krwionośnego.

Czas:50min
Cena od: 160zł
Zapytaj o zabieg

LIFTINGUJĄCY MASAŻ TWARZY

Masaż liftingujący twarzy to doskonały sposób na zachowanie młodego wyglądu. Stosowane techniki znakomicie poprawiają sprężystość i elastyczność mięśni oraz skóry twarzy, szyi, dekoltu, a cera nabiera blasku. Masaż sprawdza się bardzo dobrze jako zabieg dla osób z widocznymi oznakami upływającego czasu oraz jako zabieg profilaktyczny. Podczas masażu stosowane są ruchy oklepywania, rozcierania, głaskania, ugniatania oraz oszczypywania zmarszczek.  Jest to dość silny masaż wykonywany stanowczymi ruchami, silnie pobudzający skórę.

Czas:40min
Cena od: 160zł
Zapytaj o zabieg

ABHYANGA- Masaż Ajurwedyjski

Czas:50min
Cena od: 200zł
Zapytaj o zabieg
Powrót do wszystkich zabiegów

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj najnowsze informacje.

Zapytaj o zabieg
Nazwa zabiegu

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij