Dla mieszkańców Ustki i okolic

Przewiń stronę

Pakiet emocji dla rodziny

Niczym nieograniczona porcja rozrywki w Centrum Wellness i dostęp do pokoju zabaw "Children Jungle" to sposób na udany dzień całej rodziny.
W ramach pakietu dzieci pod okiem wykwalifikowanych opiekunów mogą pluskać się w brodziku, szaleć na zjeżdżalni lub pławić się w sztucznej rzece. Rodzice mają do dyspozycji 4-torowy basen sportowy, kompleks saun i łaźni, dostęp do sali fitness i 10% zniżki na wybrane zabiegi w Centrum SPA lub Medical.
Składający się z dwóch dań obiad z deserem i specjalnym menu dla najmłodszych w ekskluzywnie urządzonej restauracji A'la Carte "Chapeau Bas" pozwoli odbudować siły, przed dalszą wspólną zabawą w Aqua Parku, godzinną partyjką kręgli lub uzdrawiającą wizytą w grocie solnej. 

Wyszczuplający trening Aqua - Aerobic

Ćwiczenia w wodzie w rytm muzyki pod okiem wykwalifikowanego trenera pozwalają skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów, wzmacniają i uelastyczniają mięśnie, poprawiają krążenie, likwidują stres, redukują cellulitis, a do tego pozytywnie wpływają na samopoczucie, dostarczając mnóstwo zabawy. Do wzięcia udziału w naszych zajęciach zapraszamy wszystkie osoby bez względu na wiek, kondycję fizyczną i umiejętność pływania.

Towarzyski turniej w kręgle

4-torowa kręgielnia czynna codziennie od 16:00 do 22:00 to idealne miejsce, by wspólnie z przyjaciółmi lub rodziną spędzić przyjemnie chwile, rozgrywając dowolną ilość emocjonujących turniejów. W cenie 2 PLN za parę można wypożyczyć specjalne obuwie do gry. 1h pobytu i gry w naszej kręgielni kosztuje 50 PLN, a jednorazowa rozgrywka 5 PLN od osoby.

Świetna forma z Fitness & Gym

Nasze sale fitness wyposażone są w profesjonalny sprzęt do różnorodnych zajęć ruchowych. Rowerki spinningowe, bieżnie, orbitreki, sprzęty siłowe i wydolnościowe stwarzają doskonałe warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu i aktywności fizycznej o każdej porze roku. 

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Ustki i okolic.

Dla każdego pakiet zdrowia

Na terenie obiektu w profesjonalnie wyposażonym centrum medyczno-rehabilitacyjnym, pod okiem wykwalifikowanych terapeutów każdy może skorzystać z szeregu zabiegów dopasowanych indywidualnie do wieku i rodzaju dolegliwości. W gabinetach balneoterapii, hydroterapii, termoterapii, światłoterapii, elektroterapii, kinezyterapii, masażu i inhalacji prowadzone jest leczenie wielu schorzeń z zakresu: reumatologii, ortopedii, kardiologii, pulmonologii, endokrynologii, neurologii i chorób zawodowych.

Dla zapracowanych szybkie SPA

Krótka, zorganizowana sesja SPA trwająca kilka godzin to idealny sposób na przyjemne odprężenie i poprawę wyglądu w dowolnie wybranej chwili. Z myślą o osobach, które nie dysponują dużą ilością czasu, przygotowaliśmy specjalnie dopasowane do potrzeb pakiety, które można zamawiać indywidualnie w recepcji SPA. 

Świetna zabawa w klubie Black Pearl

Amatorów tańca i dobrej, głośnej muzyki zapraszamy do urządzonego w stylu kameralnym night clubu, na którego terenie znajdują się dyskoteka wyposażona w nowoczesny system nagłaśniający i oświetleniowy, kręgielnia i pub. W ramach opłaty za rezerwację loży Goście otrzymują do degustacji jeden z wybranych trunków: szampan MOET, wódka Belvedere 0,7 wraz 1 l soku, czy napoju, lub 10-letnią whisky Glenmorangie 0,7.

Rezerwacja loży: 300 zł (max. 12 osób)
Wstęp: 20 zł
Tel.: + 48 506 036 656
Początek imprezy: 21:00 
Zapraszamy wyłącznie osoby powyżej 21 roku życia.

Schowaj

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj najnowsze informacje.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij