ZAPLANUJ POBYT Ceny i Rezerwacja
WYBRANE PAKIETY HOTELU GRAND LUBICZ
tel. +48 59 841 82 00
facebook
NEWSLETTER

Hotel

Hotel przy plaży Ustka: wakacje, wczasy, urlop, noclegi nad morzem

Luksus nad morzem
Kompleks wypoczynkowo-uzdrowiskowy Grand Lubicz w Ustce to nowe przedsięwzięcie inwestycyjne w Pomorskim. Kompleks, oprócz usług uzdrowiskowych, oferuje profesjonalne wyposażenie i urządzenia. Obiekt położony na powierzchni 2,5 ha posiada 27 458 m² łącznej powierzchni użytkowej i tak, jak najbardziej eksluzywne hotele – 5-gwiazdkowy standard wyposażenia. 

Idealna lokalizacja przy plaży
Grand Lubicz położony nad morzem, w uzdrowiskowej części Ustki jest największym i najlepiej wyposażonym kompleksem tego typu na Wybrzeżu. Niewiele miejsc w Pomorskiem może poszczycić się takim standardem.

Wczasy, wakacje, urlop w Ustce

Grand Lubicz oferuje komfortowe noclegi, w przepięknie urządzonych pokojach o standardzie 5-gwiazdkowym. Pokoje są klimatyzowane i wyposażone we wszystko, co niezbędne do luksusowego wypoczynku na wczasach, wakacjach albo urlopie nad morzem. Noclegi w hotelu przy plaży uatrakcyjni pobyt w strefie Spa & Wellness lub relaks w gabinetach masażu, na basenie czy w aquaparku.

[ ZAMKNIJ, OK ]

Strona używa ciasteczek (cookies). Wyrażam zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami mojej przeglądarki. Zgadzam się, zamknij tą informację.